WWE 2K

WWE 2K dla Android

  • Płatność
  • In Polski
  • Version: 1.1.8117

Zabawna i pełna akcji gra wrestlingowa na urządzenia mobilne

Czy jesteś fanem serii World Wrestling Entertainment? Czy lubisz rywalizować ze swoimi ulubionymi zawodnikami w meczach bezpośrednich? Jeśli tak, to WWE 2K to spełnienie marzeń. Ta gra nie tylko ma imponującą grafikę, ale teraz możesz uzyskać dostęp do wielu dodatkowych funkcji. To doskonała platforma dla młodych fanów i zagorzałych miłośników.

Funkcje i funkcje

WWE 2K jest w stanie odzwierciedlić ruchy takich legend jak Hollywood Hulk Hogan, Sting, Stone Cold Steve Austin i The Rock. Nie tylko ich graficzne reprezentacje są niesamowite, ale każdy jest wyposażony w unikalny zestaw ruchów wykończeniowych. Ta gra jest również wyjątkowa w tym, że możesz spersonalizować swój własny odtwarzacz od zera. Następnie ta postać jest w stanie walczyć z innymi osobowościami w społeczności WWE.

Dodatkowe opcje

WWE 2K to świetna opcja, jeśli osobiście znasz innych fanów. Możesz grać przeciwko znajomym w scenariuszu czasu rzeczywistego, nawet gdy jesteś poza domem. W miarę postępów w grze odblokujesz inne przedmioty i bonusy. Możesz więc być pewien, że zawsze będzie coś nowego. Jest także przydatny samouczek dla tych, którzy potrzebują pomocy po drodze.

Zalety

  • Doskonała grafika do mobilnej gry zapaśniczej
  • Możliwość dostosowania graczy do bardzo dyskretnych szczegółów

Wady

  • Nowsze supergwiazdy mogą nie być obecne i istnieje ograniczona liczba wariantów dopasowania
  • Ostatnia aktualizacja miała miejsce już w lipcu 2015 r

Najczęściej pobierane Sportowe na android

WWE 2K

Download

WWE 2K 1.1.8117 dla Android

Opinie użytkowników o WWE 2K

Czy próbowałeś WWE 2K? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla WWE 2K

Przeglądaj aplikacje

×